( همانا خداوند امر کرده که امانتها به دست اهلش سپرده شود)

 

ان الله یامرکم ان تودوالامانات الی اهلها

( همانا خداوند امر کرده که امانتها به دست اهلش سپرده شود)

 

با سلام و دعای خیر

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران با وفایش، باستحضار میرساند؛

با روی کار آمدن دولت مردمی آیت الله رئیسی بارقه ای از امید در دلهای آحاد مردم هویدا گشته تا بر فصل سرد گذشته نقطه پایان گذاشته شود. آنچه آشکار و مبرهن است با انتخاب مدیران ارشد اجرائی متعهد، انقلابی، متخصص و چابک می توان گام موثری در راستای منویات مقام معظم رهبری در منشور گام دوم انقلاب برداشته شود.

متاسفانه در سالهای اخیر وزارت نفت، به محلی برای حضور بعضا مدیرانی بی تدبیر قرار گرفت که جز از دست رفتن فرصتها و هرز روی منابع و خصوصا در عرصه منابع انسانی، حاصل دیگری در بر نداشت لذا وزارت نفت نیازمند وزیری متخصص، انقلابی، تحول گرا، آشنای به صنعت نفت و فساد ستیز می بود تا بلکه بتواند آثار سیاستهای غیر کارشناسی پیشین را در وزارت نفت و بالاخص در مناطق نفت خیز جنوب برطرف نموده و نشاط و شادابی را به مجموعه همکاران در وزارت نفت باز گرداند.

کانون انرژی شورای ائتلاف استان خوزستان خرسند از پیشنهاد مهندس جواد اوجی از سوی ریاست محترم جمهور جهت تصدی مقام عالی وزارت نفت می باشد و آن را به فال نیک می پندارد. و با عنایت به اینکه ایشان خود با تجربه و از بدنه صنعت نفت و همچنین آشنا به مشکلات‌ مبتلابه این صنعت عظیم و حیاتی می باشند لذا انتظار است که با بکارگیری مدیرانی توانمند و در تراز انقلاب شاهد تحولی اساسی در کل عرصه های وزارت نفت باشیم.

کانون انرژی شورای ائتلاف استان خوزستان از ظرفیت تخصصی خود در جهت تحقق و نیل به اهداف و همچنین عملیاتی شدن برنامه های ارائه شده ایشان، از هیچ کوشش و همکاری دریغ نخواهد ورزید.

         من ا... التوفیق

کانون انرژی( نفت/ گاز/ حفاری/ خطوط لوله/پخش) شورای ائتلاف استان خوزستان